Õhupuhastaja ELITAIR N360W

Soovin teadet, kui

EUR
EUR
EUR

Õhupuhastaja ELITAIR N360W

Peamised omadused: ELITAIR N360W
Õhupuhasti tüüp:
Tavaline seinale kinnitatav
Maksimaalne võimsus:
280 m3/h
Õhu äravool:
Jah
Õhu retsirkulatsiooni võimalus:
Olemas (söefilter)
Mõõtmed (kõrgus x laius x sügavus):
15 x 60 x 52 сm
Tootele antud hinnang:

0
- 0 arvustust

0
0
0
0
0

Lisa arvustus

55,00 €

Kood: 44262
Tellimisel
Mis on iOrder™
EUR
 
Isikuandmete töötlemine
Kirjeldus: ELITAIR N360W

Praktiline lahendus õhu efektiivseks puhastamiseks
Õhupuhasti ELITAIR N3-60 W ehitus lubab selle kinnitamist ühele seintest tööpinna kohale. Selline mudel saab suurepäraselt hakkama söögitoa ruumis oleva õhu puhastamisega põlenud rasva lõhnast, lisaks hõivab antud õhupuhasti õige vähe ruumi ja näeb iga köögiinterjööri puhul huvitav välja. Selline juhtimine tähendab seda, et õhupuhasti ELITAIR N3-60 W paneelil kindlaid nuppe pehmelt vajutades käivitate ning reguleerite vajalikku režiimi ruumi õhu puhastamiseks halbadest aroomidest erinevate roogade valmistamise ajal.

Garanteeritult puhas õhk Teie köögis
Õhupuhasti ELITAIR N3-60 W on värske õhu looja Teie köögis. 60 minutiga on õhupuhasti suuteline filtreerima 280 m3 õhku, sellest mahust piisab õhu puhastamiseks ja ebameeldivate aroomide kõrvaldamiseks keskmise suurusega köögist (10-15 m2 ja lae kõrgusega 2,7 m). Õhupuhasti ELITAIR N3-60 W ventilatsioon töötab vaikselt – selle müratase on ainult 52 dB, helitugevuse võrdluseks on inimese kõne 60 dB. Suurim töövõimsus saavutatakse masina riputamisel pliidist 65-85 cm kaugusele.


Vastupidav rasva imav filter
Rasvafilter akrüülist on vajalik õhupuhasti ELITAIR N3-60 W mehhanismi kaitseks väikeste rasvaelementide eest, mis eralduvad õhku toidu tegemise ajal. Seda filtrit on lihtne välja vahetada.

Õhu retsirkuleerimine
Õhupuhasti ELITAIR N3-60 W imab endasse õhku, puhastades seda söefiltri abil, võtab ära kõrbelõhna ja muud ebameeldivad lõhnad ning tagastab ruumi juba palju värskema õhu. See seade sobib suurepäraselt köökidesse, kus ei ole ühendust ventilatsioonišahtiga või pole võimalust viia ventilatsioonitoru õue.


* Söefilter tuleb eraldi juurde osta


Ainult registreeritud kasutjad saavad postitada arvustusi