Õhupuhastaja ELITAIR N350X

Soovin teadet, kui

EUR
EUR
EUR

Õhupuhastaja ELITAIR N350X

Peamised omadused: ELITAIR N350X
Õhupuhasti tüüp:
Tavaline seinale kinnitatav
Maksimaalne võimsus:
280 m3/h
Õhu äravool:
Jah
Õhu retsirkulatsiooni võimalus:
Olemas (söefilter)
Mõõtmed (kõrgus x laius x sügavus):
15 x 50 x 52 сm

62,00 €

Kood: 44261
Tellimisel
On laos
Mis on iOrder™
EUR
 
Isikuandmete töötlemine
Kirjeldus: ELITAIR N350X

Praktiline lahendus õhu efektiivseks puhastamiseks
Seinale paigaldatava õhupuhasti ELITAIR N3-50 X kuju lubab selle kinnitamist seinale pliidi kohale. See mudel saab eeskujulikult hakkama köögi ruumis oleva õhu puhastamisega põlenud rasva lõhnast, lisaks hõivab antud õhupuhasti vähe ruumi ning näeb igas kodus hea välja. Selline juhtimine tähendab seda, et õhupuhasti ELITAIR N3-50 X paneelil erinevaid nuppe kergelt reguleerides käivitate ning kontrollite soovitud režiimi toa õhu puhastamiseks ebameeldivatest aroomidest erinevate roogade tegemise käigus.

Õhupuhasti väiksemasse kööki
Vaid ühe tunniga filtreerib õhupuhasti ELITAIR N3-50 X 280 m3 õhku, millest on piisav kompaktse ruumi tuulutamiseks (kuni 10 m2 ja lae kõrgusega 2,7 m) ning vähemeeldivate lõhnade ja kõrbelõhna eemaldamiseks. Õhupuhasti ELITAIR N3-50 X mehhanism toimib väga vaikselt – selle müratase on ainult 52 dB, helitugevuse võrdlemiseks on töötav mootor 70 dB. Seadme efektiivseimaks tootlikkuseks on vaja see kinnistada keedualast 65-85 sentimeetri kõrgusele.

Pestav filter vastupidavast metallist
Õhupuhasti ELITAIR N3-50 X on varustatud rasva koguva filtriga kvaliteetsest metallist. Filter kogub nähtamatud rasvaosakesed, mis moodustuvad toidutegemise käigus, ning kaitseb õhupuhasti mootorit ummistuse eest. Nimetatud metallfiltrit on kerge hooldada ning perioodiliselt võikski seda teostada, pestes seda vee all.

Õhu retsirkuleerimine
Õhupuhasti ELITAIR N3-50 X tõmbab endasse õhku, puhastades seda söefiltri abil, neutraliseerib suitsu ja ülejäänud mitte kõige meeldivamad lõhnad ning suunab tagasi tuppa juba palju puhtama õhu. Antud seade sobib ideaalselt ruumidesse, kus ei ole ventilatsiooni või ei ole võimalik juhtida ventilatsioonitoru välja.

* Söefilter tuleb eraldi juurde osta