Õhupuhastaja ELITAIR N3-50 W

Soovin teadet, kui

EUR
EUR
EUR

Õhupuhastaja ELITAIR N3-50 W

Peamised omadused: ELITAIR N3-50 W
Õhupuhasti tüüp:
Tavaline seinale kinnitatav
Maksimaalne võimsus:
280 m3/h
Õhu äravool:
Jah
Õhu retsirkulatsiooni võimalus:
Olemas (söefilter)
Mõõtmed (kõrgus x laius x sügavus):
15 x 50 x 52 сm

52,00 €

Kood: 44260
Tarneaeg 2-3 t.p.

>3 tk. laos

On laos
Mis on iOrder™
EUR
 
Isikuandmete töötlemine
Kirjeldus: ELITAIR N3-50 W

Praktiline lahendus õhu efektiivseks puhastamiseks
Seinale kinnitatava õhupuhasti ELITAIR N3-50 W konstruktsioon võimaldab selle kinnitamist seinale tööpinna kohale. Selline õhupuhasti saab laitmatult hakkama köögis oleva õhu puhastamisega ebameeldivast lõhnast, lisaks hõivab õhupuhasti vähe ruumi ning näeb iga interjööri puhul huvitav välja. Elektrooniline juhtimine tähendab, et õhupuhasti ELITAIR N3-50 W paneelil kindlaid nuppe sujuvalt reguleerides seadistate ning kontrollite teatud funktsiooni toa õhu puhastamiseks ebameeldivatest aroomidest kõikvõimalike roogade tegemise ajal.

Garanteeritult puhas õhk Teie köögis
Õhupuhasti ELITAIR N3-50 W on puhta õhu tootja toas. 60 minutiga on õhupuhasti suuteline filtreerima 280 m3 õhku, sellest kogusest piisab õhu puhastamiseks ja mitte just kõige meeldivamate aroomide kõrvaldamiseks keskmisest köögist (10-15 m2 ja kõrgusega 2,7 m). Õhupuhasti ELITAIR N3-50 W ventilatsioon töötab vaikselt – selle helitugevus on ainult 52 dB, mürataseme võrdlusena on inimese kõne 60 dB. Suurim tootlikkus saadakse seadme fikseerimisel pliidist 65-85 sentimeetri kaugusele.


Vastupidav rasva imav filter
Rasvafilter akrüülist on ette nähtud õhupuhasti ELITAIR N3-50 W mehhanismi kaitseks pisikeste rasvaosakeste eest, mis satuvad õhku söögi valmistamise ajal. Antud filtrit on lihtne välja vahetada.

Õhu retsirkuleerimine
Õhupuhasti ELITAIR N3-50 W imeb enda sisse õhku, värskendades seda söefiltri abil, eemaldab suitsu ja ülejäänud ebameeldivad aroomid ning tagastab kööki juba tunduvalt puhtama õhu. Selline kuju sobib väga hästi ruumidesse, kus ei ole ventilatsiooni või ei ole võimalik juhtida ventilatsioonitoru välja.


* Söefilter tuleb eraldi juurde osta