Õhupuhastaja ELITAIR MG90GLASS

Soovin teadet, kui

EUR
EUR
EUR

Õhupuhastaja ELITAIR MG90GLASS

Peamised omadused: ELITAIR MG90GLASS
Õhupuhasti tüüp:
Seinale kinnitatav
Maksimaalne võimsus:
680 m3/h
Õhu äravool:
Jah
Õhu retsirkulatsiooni võimalus:
Olemas (söefilter)
Mõõtmed (kõrgus x laius x sügavus):
65-112 x 90 x 49 сm

160,00 €

Kood: 44258
Täpsusta tarneaega 6200880
Mis on iOrder™
EUR
 
Isikuandmete töötlemine
Kirjeldus: ELITAIR MG90GLASS

Praktiline lahendus õhu efektiivseks puhastamiseks
Õhupuhasti ELITAIR MG-90GLASS konstruktsioon võimaldab selle kinnitamist ühele seintest pliidi kohale. Käesolev mudel saab suurepäraselt hakkama köögi ruumis oleva õhu puhastamisega ebameeldivast lõhnast, lisaks võtab õhupuhasti üsna vähe ruumi ning näeb muu köögitehnika hulgas hea välja. Elektrooniline juhtimine tähendab seda, et õhupuhasti ELITAIR MG-90GLASS paneelil erinevaid klahve kergelt reguleerides käivitate ning reguleerite teatud funktsiooni köögi õhu puhastamiseks soovimatutest aroomidest erinevate roogade tegemise ajal.

Maksimaalne tuulutus ja ebameeldivate lõhnade eemaldamine
Väga efektiivne õhupuhasti ELITAIR MG-90GLASS filtreerib 60 minutiga kõrbe– ja muudest mitteisuäratavatest lõhnadest 680 m3 ehk u 20 m2 ja 2,7 m lae kõrgusega köögi. Õhupuhasti ELITAIR MG-90GLASS mootor töötab vaikselt – selle helitugevus on ainult 48-65 dB, müratugevuse võrdlemiseks on inimese kõne 60 dB. Kui lasta seade ELITAIR MG-90GLASS paigaldada 65-85 cm kõrgusele kuumast pinnast, saab masin oma ülesandega hakkama ülimalt hästi.


Pestav filter kergest metallist
Pestav alumiiniumist rasva koguv filter on vajalik õhupuhasti ELITAIR MG-90GLASS siseosa kaitseks väikeste rasvaosakeste eest, mis eralduvad õhku toidu valmistamise ajal. Seda filtrit on lihtne kogunenud rasvast puhastada kuuma veega.

Õhu retsirkuleerimine
Õhupuhasti ELITAIR MG-90GLASS imab enda sisse õhku, puhastades seda söefiltri abil, eemaldab suitsu ja muud ebameeldivad aroomid ning suunab tagasi tuppa juba tunduvalt värskema õhu. See seade sobib hästi köökidesse, kus ei ole ühendust ventilatsioonišahtiga või on keeruline juhtida ventilatsioonitoru õue.


* Söefilter tuleb eraldi juurde osta