Õhupuhastaja ELITAIR MG60GLASS

Soovin teadet, kui

EUR
EUR
EUR

Õhupuhastaja ELITAIR MG60GLASS

Peamised omadused: ELITAIR MG60GLASS
Õhupuhasti tüüp:
Seinale kinnitatav
Maksimaalne võimsus:
680 m3/h
Õhu äravool:
Jah
Õhu retsirkulatsiooni võimalus:
Olemas (söefilter)
Mõõtmed (kõrgus x laius x sügavus):
65-112 x 60 x 49 сm

144,00 €

Kood: 44257
Täpsusta tarneaega 6200880
Mis on iOrder™
EUR
 
Isikuandmete töötlemine
Kirjeldus: ELITAIR MG60GLASS

Praktiline lahendus õhu efektiivseks puhastamiseks
Seinale paigaldatava õhupuhasti ELITAIR MG-60 GLASS kuju võimaldab selle fikseerimist seinale tööpinna kohale. Antud õhupuhasti saab väga hästi hakkama söögitoa õhu puhastamisega põlenud rasva lõhnast, lisaks võtab antud õhupuhasti õige vähe ruumi ning näeb iga interjööri puhul huvitav välja. Selline juhtimine tähendab, et õhupuhasti ELITAIR MG-60 GLASS paneelil kindlaid klahve kergelt vajutades käivitate ning kontrollite teatud programmi ruumi õhu puhastamiseks halbadest aroomidest kõikvõimalike roogade valmistamise ajal.

Maksimaalne tuulutus ja ebameeldivate lõhnade eemaldamine
Ülisuure jõudlusega õhupuhasti ELITAIR MG-60 GLASS filtreerib tunniga kõrbe– ja muudest vähemeeldivatest lõhnadest 680 m3 ehk ligikaudu 20 m2 ja 2,7 m kõrguse köögi. Õhupuhasti ELITAIR MG-60 GLASS töötab väga vaikselt – selle müratase on ainult 48-65 dB, helitugevuse võrdlusena on töötav mootor 70 dB. Kui kinnitada seade ELITAIR MG-60 GLASS 65-85 cm kõrgusele keeduala kohale, saab see oma tööga hakkama maksimaalselt hästi.

Pestav filter vastupidavast metallist
Õhupuhasti ELITAIR MG-60 GLASS on varustatud rasvafiltriga vastupidavast metallist. See hoiab kinni nähtamatud rasvaosakesed, mis erituvad söögitegemise käigus, ning aitab kaitsta õhupuhasti mehhanismi ummistuse eest. Käesolevat metallfiltrit on lihtne hooldada ning aeg-ajalt tulekski seda teha, pestes seda vee all.

Õhu retsirkuleerimine
Õhupuhasti ELITAIR MG-60 GLASS imab endasse õhku, puhastades seda söefiltri abil, neutraliseerib kõrbelõhna ning teised ebameeldivad lõhnad ning annab tagasi tuppa juba palju puhtama õhu. Selline ehitus sobib ideaalselt ruumidesse, kus pole ventilatsiooni või pole võimalust viia ventilatsioonitoru õue.

* Söefilter tuleb eraldi juurde osta