Õhupuhastaja FABER LITHOS-EG6-WH-CORIAN-A45

Soovin teadet, kui

EUR
EUR
EUR

Õhupuhastaja FABER LITHOS-EG6-WH-CORIAN-A45

Peamised omadused: FABER LITHOS-EG6-WH-CORIAN-A45
Õhupuhasti tüüp:
Seinale kinnitatav
Maksimaalne võimsus:
590 m3/h
Õhu äravool:
Jah
Õhu retsirkulatsiooni võimalus:
Olemas (söefilter)
Mõõtmed (kõrgus x laius x sügavus):
75,5-107,5 x 45 x 38 сm

Vaata kõiki omadusi

299,00 €

Kood: 44255
Tarneaeg 2-3 t.p.

2 tk. laos

On laos
Mis on iOrder™
EUR
 
Isikuandmete töötlemine
Kirjeldus: FABER LITHOS-EG6-WH-CORIAN-A45

Praktiline lahendus õhu efektiivseks puhastamiseks
Seinale paigaldatava õhupuhasti FABER LITHOS-EG6-WH-CORIAN-A45 kuju lubab selle riputamist seinale tööpinna kohale. Käesolev õhupuhasti saab laitmatult hakkama köögis oleva õhu puhastamisega põlenud rasva lõhnast, lisaks võtab õhupuhasti üsna vähe ruumi ning näeb iga interjööri puhul kena välja. Selline juhtimine tähendab, et õhupuhasti FABER LITHOS-EG6-WH-CORIAN-A45 paneelil erinevaid nuppe kergelt reguleerides panete Te käima ning kontrollite teatud funktsiooni köögi õhu puhastamiseks soovimatutest lõhnadest erinevate roogade valmistamise ajal.

Võimas õhupuhastus suures köögis
Võimas õhupuhasti FABER LITHOS-EG6-WH-CORIAN-A45 puhastab 60 minutiga halbadest lõhnadest 590 m3 õhku. Selline võimsus on täiesti piisav ligikaudu 15-20 m2 pindalaga ja 2,7 m kõrguse suuremõõdulise toa puhastamiseks. Masin FABER LITHOS-EG6-WH-CORIAN-A45 eemaldab niimoodi mitte ainult roogade tegemise–, vaid ka kõrbelõhna, säilitades ruumis värskust. Õhupuhasti FABER LITHOS-EG6-WH-CORIAN-A45 ventilatsioon töötab vaikselt – selle müratugevus on ainult 47-65 dB, müratugevuse võrdlusena on inimese kõne 60 dB. Suurimaks tootlikkuseks on soovitatav õhupuhasti fikseerida pliidist 65-85 sentimeetri kaugusele.


Kiirtuulutus
Õhupuhasti FABER LITHOS-EG6-WH-CORIAN-A45 maksimaalset jõudlust saab tunda, pannes käima intensiivse režiimi. Ebasoovitavad aroomid eemaldatakse mõne sekundiga, ning tuba saab kiirelt tuulutatud, kui toit kõrbeb.

Pestav filter vastupidavast metallist
Õhupuhasti FABER LITHOS-EG6-WH-CORIAN-A45 on varustatud rasva koguva filtriga vastupidavast metallist. Filter kogub väikseimad rasvaosakesed, mis erituvad toiduvalmistamise käigus, ning kaitseb õhupuhasti siseehitust rikete eest. Seda metallfiltrit on lihtne hooldada ning perioodiliselt tulekski seda teha, pestes filtrit vee all.


Õhu retsirkuleerimine
Õhupuhasti FABER LITHOS-EG6-WH-CORIAN-A45 tõmbab endasse õhku, filtreerides seda söefiltri abil, neutraliseerib rasvalõhna ja muud ebameeldivad lõhnad ning suunab tagasi ruumi juba tunduvalt värskema õhu. Taoline kuju sobib suurepäraselt ruumidesse, kus ei ole ventilatsiooni või on keeruline suunata ventilatsioonitoru õue.

* Söefilter tuleb eraldi juurde osta