Õhupuhastaja FABER LITHOS-EG6-WH-A45

Soovin teadet, kui

EUR
EUR
EUR

Õhupuhastaja FABER LITHOS-EG6-WH-A45

Peamised omadused: FABER LITHOS-EG6-WH-A45
Õhupuhasti tüüp:
Seinale kinnitatav
Maksimaalne võimsus:
590 m3/h
Õhu äravool:
Jah
Õhu retsirkulatsiooni võimalus:
Olemas (söefilter)
Mõõtmed (kõrgus x laius x sügavus):
75,5-107,5 x 45 x 38 сm

299,00 €

Kood: 44254
Täpsusta tarneaega 6200880
Mis on iOrder™
EUR
 
Isikuandmete töötlemine
Kirjeldus: FABER LITHOS-EG6-WH-A45

Praktiline lahendus õhu efektiivseks puhastamiseks
Seinale paigaldatava õhupuhasti FABER LITHOS-EG6-WH-A45 ehitus võimaldab selle riputamist ühele seintest pliidi kohale. Antud õhupuhasti saab väga hästi hakkama köögis oleva õhu puhastamisega ebameeldivast lõhnast, lisaks hõivab see vähe ruumi ning näeb igas köögis efektne välja. Selline juhtimine tähendab seda, et õhupuhasti FABER LITHOS-EG6-WH-A45 paneelil erinevaid klahve kergelt vajutades panete Te käima ning kontrollite vajalikku režiimi ruumi õhu puhastamiseks ebameeldivatest lõhnadest erinevate roogade valmistamise ajal.

Võimas õhupuhastus suures köögis
Võimas õhupuhasti FABER LITHOS-EG6-WH-A45 filtreerib tunniga halbadest lõhnadest 590 m3 õhku. See on täiesti piisav ligikaudu 15-20 m2 pindalaga ja 2,7 m lae kõrgusega avara ruumi puhastamiseks. Seade FABER LITHOS-EG6-WH-A45 eemaldab selliselt mitte ainult söögi tegemise–, vaid ka kõrbelõhna, säilitades toas värsket õhku. Õhupuhasti FABER LITHOS-EG6-WH-A45 seade töötab vaikselt – selle müratase on ainult 47-65 dB, helitugevuse võrdlemiseks on inimese sosin 50 dB. Efektiivseimaks töövõimsuseks tasub õhupuhasti kinnitada tööalast 65-85 cm kõrgusele.

Kiirtuulutus
Õhupuhasti FABER LITHOS-EG6-WH-A45 maksimaalset efektiivsust saab tunda, lülitades sisse intentsiivse funktsiooni. Ebameeldivad lõhnad likvideeritakse silmapilkselt, ning ruum saab kiirelt tuulutatud, kui toit kõrbeb.

Pestav filter vastupidavast metallist
Õhupuhasti FABER LITHOS-EG6-WH-A45 on varustatud rasvafiltriga vastupidavast metallist. Filter kogub nähtamatud rasvatilgakesed, mis erituvad söögivalmistamise ajal, ning kaitseb õhupuhasti siseehitust ummistuse eest. Käesolevat metallfiltrit on kerge hooldada ning mõnikord tulekski seda teostada, pestes seda puhtaks vee all.

Õhu retsirkuleerimine
Õhupuhasti FABER LITHOS-EG6-WH-A45 imeb enda sisse õhku, filtreerides seda söefiltri abil, neutraliseerib kõrbelõhna ning teised mitte kõige meeldivamad aroomid ning annab tagasi ruumi meeldivalt puhtama õhu. Taoline kuju sobib suurepäraselt köökidesse, kus pole ühendust ventilatsioonišahtiga või ei ole võimalik suunata ventilatsioonitoru õue.

* Söefilter tuleb eraldi juurde osta