Õhupuhastaja FABER LITHOS-EG6-BK-A45

Soovin teadet, kui

EUR
EUR
EUR

Õhupuhastaja FABER LITHOS-EG6-BK-A45

Peamised omadused: FABER LITHOS-EG6-BK-A45
Õhupuhasti tüüp:
Seinale kinnitatav
Maksimaalne võimsus:
590 m3/h
Õhu äravool:
Jah
Õhu retsirkulatsiooni võimalus:
Olemas (söefilter)
Mõõtmed (kõrgus x laius x sügavus):
75,5-107,5 x 45 x 38 сm

257,00 €

Kood: 44253
Täpsusta tarneaega 6200880
Mis on iOrder™
EUR
 
Isikuandmete töötlemine
Kirjeldus: FABER LITHOS-EG6-BK-A45

Praktiline lahendus õhu efektiivseks puhastamiseks
Seinale paigaldatava õhupuhasti FABER LITHOS-EG6-BK-A45 ehitus lubab selle fikseerimist seinale tööpinna kohale. See mudel saab eeskujulikult hakkama söögitoa õhu puhastamisega ebameeldivast lõhnast, lisaks hõivab õhupuhasti vähe ruumi ning näeb igas kodus huvitav välja. Elektrooniline juhtimine tähendab, et õhupuhasti FABER LITHOS-EG6-BK-A45 paneelil erinevaid klahve pehmelt vajutades panete Te käima ning reguleerite vajalikku režiimi toa õhu puhastamiseks ebameeldivatest lõhnadest erinevate roogade tegemise ajal.

Võimas õhupuhastus suures köögis
Võimas õhupuhasti FABER LITHOS-EG6-BK-A45 filtreerib ühe tunniga ebameeldivatest lõhnadest 590 m3 õhku. See on täiesti piisav ligikaudu 15-20 m2 pindalaga ja 2,7 m kõrguse suuremõõdulise ruumi tuulutamiseks. Masin FABER LITHOS-EG6-BK-A45 kõrvaldab niimoodi mitte ainult toidu valmistamise–, vaid ka kõrbelõhna, aidates säilitada köögis värskust. Õhupuhasti FABER LITHOS-EG6-BK-A45 mootor töötab vaikselt – selle müratugevus on ainult 47-65 dB, mürataseme võrdlusena on inimese kõne 60 dB. Parimaks tootlikkuseks tuleb seade paigaldada pliidist 65-85 sentimeetri kõrgusele.


Kiirtuulutus
Õhupuhasti FABER LITHOS-EG6-BK-A45 maksimaalset jõudlust saab näha, lülitades sisse intentsiivse programmi. Ebasoovitavad lõhnapilved neutraliseeritakse mõne sekundiga, ning ruum saab kiiresti tuulutatud, kui toit kõrbeb.

Pestav filter vastupidavast metallist
Õhupuhasti FABER LITHOS-EG6-BK-A45 on varustatud rasva koguva filtriga vastupidavast metallist. Filter imab endasse nähtamatud rasvatilgakesed, mis erituvad söögivalmistamise käigus, ning aitab kaitsta õhupuhasti mootorit ummistuse eest. Nimetatud metallfiltrit on lihtne hooldada ning aeg-ajalt võikski seda teostada, tehes seda puhtaks vee all.


Õhu retsirkuleerimine
Õhupuhasti FABER LITHOS-EG6-BK-A45 imeb endasse õhku, puhastades seda söefiltri abiga, eemaldab suitsu ja teised ebameeldivad aroomid ning tagastab kööki meeldivalt puhtama õhu. See seade sobib hästi ruumidesse, kus ei ole ventilatsiooni või pole võimalust suunata ventilatsioonitoru välja.

* Söefilter tuleb eraldi juurde osta