iLike.ee teeb koostööd kahe järelmaksupakkujaga.

LHV järelmaks teeb ostmise mugavaks


LHV soodsa järelmaksuga ostes saad kaupa või teenust kohe kasutama hakata, kuid tasumine toimub osade kaupa.

  • Vastus taotlusele mõne minutiga
  • Sissemakse alates 0 eurost
  • Intress alates 15,9% kuni 22% järelmaksu jäägilt
  • Kuumakse alates 10 eurost
  • Tasuta ennetähtaegne tagastamine

 

Pärast taotluse esitamist arvutame mõne hetkega välja sinu limiidi, mille ulatuses saad 90 päeva jooksul meie partnerite juurest järelmaksuga osta.

LHV arvutab intressi järelmaksu jäägilt mitte kogu järelmaksu summalt. See tähendab, et intressimaksed vähenevad iga kuu, sest sinu järelmaksu jääk väheneb.

Järelmaks erakliendile

Järelmaksuga ostmiseks on kõige mugavam täita taotlus meie kodulehel. Limiidi kasutamiseks internetipoes lisa kaubad ostukorvi ning vali maksmisviisiks LHV järelmaks.

Samuti on sul võimalus kanda limiit väikelaenuna ka enda pangakontole. Väikelaen sobib hästi näiteks kodu remondiks või kasutatud auto soetamiseks, kuid ka reisimiseks või ootamatuteks väljaminekuteks. Sina ise otsustad, milleks seda raha kasutada.

LHV järelmaks on turvaline. Ainsana Eestis pakume järelmaksukindlustust, mis tagab, et võimalike ootamatuste korral ei jää sa järelmaksu tasumisega hätta.

Järelmaks ettevõttele


Nüüd saab LHV järelmaksuga osta ka ettevõte. Selleks esita meile taotlus, ettevõtte viimane majandusaasta aruanne, bilanss ja kasumiaruanne viimase kuu seisuga. Saada dokumendid aadressile finance@lhv.ee ja pakkumine edastatakse sulle hiljemalt kolme päeva jooksul. Järelmaksu saab taotleda ettevõte, kes on tegutsenud vähemalt ühe aasta. Vajadusel võime küsida ka käendust ettevõtte omanikult, juhatuse liikmelt või teiselt ettevõttelt.


LHV Finance klienditugi

Helista 680 2700 või kirjuta finance@lhv.ee. Iga päev 9–21.

Järelmaksu pakub AS LHV Finance. Tutvu tingimustega müügikohas või lhv.ee/jarelmaks ja küsi nõu meie asjatundjalt. Järelmaksu igakuise osamakse suurus on 31,97 € ja krediidi kulukuse määr on 25,59% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba/teenuse maksumus 650 €, sissemakse 0%, krediidisumma 650 €, intress 19,9% jäägilt aastas (fikseeritud), lepingutasu 19,9 €, järelmaksu periood 25 kuud, tasumine igakuiste annuiteetmaksetena, maksete kogusumma 820 €.
 

Esita taotlus Vaata oma vaba limiiti