GorenjeVali vasakust menüüst alamkategooria

Gorenje

Gorenje kontsern on Euroopa juhtiv kodumasinate tootja. Kontserni ettevõtted on müünud tipptehnoloogiat sisaldavaid, suurepärase disainiga ja energiasäästlikke kodumasinaid üle maailma seitsmekümnesse riiki ning parandanud seeläbi oma klientide elukvaliteeti enam kui 60 aastat.
Gorenje kontserni peakontor asub Sloveenias. Ettevõtte tootmisüksused on ühed maailma suurimad ja kaasaegseimad ning annavad tööd enam kui 11 000 inimesele üle maailma.

Gorenje usub jätkusuutlikku arengusse ja on pühendunud oma visioonile saada kõige originaalsema disainiga kodutehnika loojaks.

Gorenje Group Nordic A/S - Kopenhaagenis asuv kontserni 1976 aastal loodud tütarettevõte - on kasvanud rahvusvaheliseks firmaks, mis tegeleb Gorenje toodete turustamisega Baltikumis ning Põhjamaades. Koostöös selliste edasimüüjatega nagu Helme Trading pakutakse Gorenje, Gorenje+, Asko, Atag'i ja UPO kaubamärki kandvaid kodumasinaid. Ettevõtte eesmärk on pakkuda klientidele elu lihtsustamiseks laia valikut uuenduslikke ja suurepärase disainiga taskukohaseid tooteid koos sinna juurde kuuluvate kõrgetasemeliste teenustega.